ASTENBLICK APARTMENTS 4*

Germany, Winterberg

DE
EN
Appartement
Over hotel
Verblijven in hotel

ASTENBLICK APARTMENTS

Het Astenblick Apartments Winterberg hotel biedt een perfecte accommodatie in Winterberg. Het is slechts een paar minuten rijden van Saint-Georg-Schanze en ongeveer 5 minuten rijden van Kahler Asten. De accommodatie biedt gratis parkeren.

Als u slechts 5 minuten van de locatie loopt, kunt u een bezoek brengen aan restaurant Altastenberg om een verscheidenheid aan Europese en Duitse gerechten te proberen. U vindt Skischule kabelbaan station in de buurt. Voor de skiliefhebbers is er een skischool en een skiopslag in de faciliteiten. Het hotel biedt ook verschillende activiteiten, zoals sneeuwskiën, paardrijden en bowlen.
Het Astenblick Apartments Winterberg hotel biedt een goede accommodatie in Winterberg. Het is slechts een paar minuten rijden van Saint-Georg-Schanze en ongeveer 5 minuten rijden van Kahler Asten. De accommodatie biedt gratis parkeren.
Als u slechts 5 minuten van de locatie loopt, kunt u een bezoek brengen aan restaurant Altastenberg om een verscheidenheid aan Europese en Duitse gerechten te proberen.
U vindt Skischule kabelbaan station in de buurt. Voor de skiliefhebbers is er een skischool en een skiopslag in de faciliteiten. Het hotel biedt ook verschillende activiteiten, zoals sneeuwskiën, paardrijden en bowlen.

4- slaapkamer appartement

Astenblick Apartments Winterberg nodigt u uit om te genieten van de golfbaan en de sauna. U kunt TV kijken met satellietzenders, ontspannen op het balkon of in de eethoek. Het appartement is voorzien van een magnetron, een koel/vries combinatie, een keukengerei, een haardroger en handdoeken.

Geniet met volle teugen in dit luxe ingerichte 5 kamer appartement met 4 slaapkamers met tweepersoons/eenpersoons boxspring bedden en eigen badkamers. Ook een slapkamer met stapelbed met eigen badkamer. De twee badkamers zijn uitgerust met douche of bad, haardroger en toilet. Een gezellige woonkamer met comfortabele bank en luxe eethoek. De keuken is volledig uitgerust met o.a. een kookplaat, combi-magnetron en vaatwasser. Vanaf het grote balkon kunt u genieten van een fantastisch uitzicht op de bergen.

Uw verblijf is inclusief handdoeken, eindschoonmaak.

U bent welkom met uw huisdier.
Vanaf €234 per dag
Apartment 113 м²
Balkon/terras 20 м²
8 mensen
Ontdek uw persoonlijke korting door het contactformulier in te vullen VIA DE KNOP "BOEK UW VERBLIJF":

VERBLIJF IN DE APPARTEMENTEN

The modern building consists of 20 luxury apartments spread over 6 floors, the central hall has a lift. Each apartment has a spacious covered terrace or balcony with a beautiful view over the valley. Because the accommodation is located on the south, you can optimally enjoy the sun during your holiday. The accommodation offers a choice of different types: 2 to 5 bedroom apartments.
Fietsen of wandelen door de prachtige natuur in het hart van het Sauerland? Het charmante dorpje Altastenberg ligt op minder dan 5 kilometer van Winterberg. Aan het begin van het dorp, direct naast het skigebied, ligt de nieuw gebouwde accommodatie Astenblick Apartments.

Zomervakantie

Uw luxe appartement in Astenblick Apartments biedt u de perfecte uitvalsbasis voor een zomervakantie om nooit te vergeten. Elke dag wakker worden met een prachtig uitzicht over de vallei van Altastenberg. Voor het luxe appartementencomplex ligt een uitgebreid netwerk van wandel-en fietsroutes door de regio Winterberg. Ook voor kinderen is er genoeg te doen in Altastenberg en omgeving!
Eindeloze fiets - en wandelroutes in Altastenberg
De accommodatie is gelegen in het midden van een netwerk van wandel-en fietsroutes. Laat u verrassen door de prachtige landschappen met fenomenale uitzichten tijdens uw route op een van de vele wandel-of fietspaden in de omgeving. Wist je dat er zoveel Nordic Walking routes zijn in het Sauerland? De regio Winterberg is ook erg populair bij motorrijders vanwege de hoogteverschillen en uitdagende bochten.
Waterpret in de regio Winterberg
In de buurt van uw accommodatie in Altastenberg zijn er 5 zwembaden in de omgeving waar u zowel binnen als buiten kunt zwemmen. De prachtige bergmeer Hillebachsee ligt op minder dan 20 minuten rijden, waar u kunt genieten van zwemmen, waterfietsen, roeien of gewoon genieten van de zon. Hier vindt u ook Wake & Water waar u terecht kunt voor een dagje wakeboarden of waterskiën.
Nieuw in Winterberg: Astenkick!
Altastenberg ligt aan de voet van de Kahler Asten, de bekendste berg van het Sauerland. Sinds kort vind je hier de op één na langste zipline van Europa! www.astenkick.de biedt een dubbele kabelglijbaan waarin je alleen of naast elkaar het dal in 'vliegt' met meer dan 70 km per uur. De afdaling is ruim een kilometer lang, een adembenemend avontuur door de Sauerlandse lucht.
Golfen in het Sauerland
Diverse golfbanen zijn te vinden in de omgeving van Altastenberg, regio Sauerland. De golfbanen worden gekenmerkt door de heuvelachtige landschappen, een bijzonder mooie ervaring!
De Nederlandse spelregels op een golfbaan komen overeen met de regels die gelden op Duitse banen. Een rondje golf staat hoog in de top 10 outdoor activiteiten in Winterberg. Hieronder vind je een aantal banen in de omgeving die wij echt leuk vinden.

Wintersport in de Astenblick

'S ochtends in de auto,' s middags op de piste!

Je hoeft geen lange afstanden af te leggen om een onvergetelijke vakantie in de sneeuw te hebben. De Duitse Wintersport Arena Sauerland biedt 65 km aan skipistes, op ongeveer 3 uur rijden van Utrecht. Met de komst van een nieuw deel van de Autobahn werd het laatste deel van de route naar Winterberg aanzienlijk ingekort. Ideaal voor een weekendje weg, maar natuurlijk ook voor een midweek, een hele week of langer.
Veelzijdige wintersport in Altastenberg (Regio Winterberg)
De regio Winterberg staat bekend als een uitstekend gebied voor beginners. Er zijn veel blauwe pistes, maar de rode pistes zijn ook geschikt voor beginners. Aan het eind van de dag zijn de pistes goed voorbereid op de volgende dag en is er de afgelopen jaren veel geïnvesteerd in nieuwe sneeuwkanonnen. De skiliften zijn modern en variëren van 4 tot 8 persoons stoeltjesliften. Er zijn veel skischolen met Nederlandse skileraren, die handig zijn voor de kleintjes. Ook aan skiverhuur geen gebrek, die in de directe omgeving te vinden is. Ben je goed in skiën of snowboarden? Ook dan vind je in de verschillende omliggende gebieden veel uitdagende pisten. Hou je helemaal niet van avonturen op de piste? Dan zijn er verschillende wandelpaden en langlaufloipes, u kunt ook gaan rodelen!
Altastenberg ski carousel
Het dorp Altastenberg ligt op een hoogte van 800 meter en is daarmee het hoogste dorp in dit sneeuwzekere deel van de wintersportarena Sauerland. Met de moderne sneeuwkanonnen staat Altastenberg garant voor een lang en veilig skiseizoen. In de afgelopen jaren is meer dan 2 miljoen euro geïnvesteerd in deze sneeuwsystemen en het veelzijdige gebied biedt nu 17 perfect geprepareerde pisten, die met 8 (stoel) liften te bereiken zijn. Een volledig nieuwe stoeltjeslift werd geopend in de winter 19/20, 1 km rijden van uw appartement. Deze lift sluit direct aan op het uitgebreide skigebied van de populaire Winterberg. Het zoeken naar een parkeerplaats in het levendige centrum van Winterberg is dus niet meer nodig!
Wintersport arena kaart
Natuurlijk heeft elk skigebied in de Winterbergregio zijn eigen skipas, maar als u langer dan drie dagen wilt skiën, kunt u kiezen voor de Wintersport Arena Card . Met de Wintersport Arena Card kunt u maar liefst 8 skigebieden bezoeken, waaronder: Winterberg, Neuastenberg, Altastenberg, Züschen en Willingen. Deze skigebieden liggen allemaal in de regio Winterberg en bieden samen 97 pistes, 75 skiliften met in totaal 65 km aan skipistes. Voor elk wat wils!
Houdt u van langlaufen? In het Sauerland Nordic Sports Arena vindt u een breed netwerk van meer dan 500 km perfect geprepareerde langlaufloipes. Laat u verrassen door de gevarieerde landschappen die perfect zijn voor een leuke dagtocht.

NEEM MET ONS CONTACT OP

Laat uw wensen achter zodat wij beste prijs en opties voor uw kunnen aanbieden. Wij nemen snel contact met uw op.
ASTENBLICK Apartments
Astenstraße 1
59955 Winterberg
Germany
Join our community and sign up for our newsletter to stay up to date with the latest news.
  • Cookies
  • Privacy Policy
  • Algemene voorwaarden Eliseschoice.com
  • Disclaimer